АНГЛОМОВНІ НАУКОВІ КОНФЕРЕНЦІЇ
СТУДЕНТІВ БІОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ
ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені І.І.МЕЧНИКОВА

XІХ АНГЛОМОВНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ БІОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ "ENGLISH IN TOUCH WITH SCIENCE". 30 квітня 2024 року.

Студентська англомовна наукова конференція біологічного факультету “English in touch with science” 30.04.2024 о 10.00

Agenda

1. Молекулярно-генетичний поліморфізм Atherina boyeri та Pungitius platygaster, виявлений за допомогою iPBS-маркерів

Доповідач — студ. І курсу магістратури біологічного факультету Злата  Гусак-Шкловська

Наукові керівники — д.б.н., проф. С. В. Чеботар, к.пед.н., доц. Л. Б. Котлярова

2. Властивості морських бактерії – продуцентів біологічно-активних метаболітів (Properties of marine bacteria - producers of biologically active metabolites)

Доповідачи : студенти  IV курсу біологічного факультету Кіра Кім, О. Псахис-Дуденко.

Наукові керівники–к. біол. н., доц. Т.В.Гудзенко, док. біол. н.,проф. В.О.Іваниця, к. пед. н., доц. Л.Б. Котлярова

3.  Продукція антимікробних сполук молочнокислими бактеріями за вирощування у бульйоні MRS різного складу (Production of antimicrobial compounds by lactic acid bacteria at cultivation in MRS broth of different composition)

Доповідач — студ. І курсу біологічного факультету

Катерина  Петренко

Наукові керівники — к.біол.н., доц. А. Г. Мерліч, к.пед.н. доц. Л. Б. Котлярова

4.  Визначення електрогенної активності деяких штамів псевдомонад для створення біоелектрохімічних систем (Determination of the electrogenic activity of some Pseudomonas strains for bioelectrochemical system creation)

Доповідач - студ. IV курсу біологічний факультету  Марія Марченко.

Наукові керівники - доц., к.б.н. М.Ю. Русакова, доц., к.пед.н. Л.Б. Котлярова

5. Скринінг морських спороутворюючих бактерій, здатних до біодеградації    поліетилентерефталату  (Screening of marine spore-forming bacteria degrading polyethylene terephthalate)

Доповідач - студ. IV курсу біологічного факультету    Микита Чебанов

Науковий керівник - к.б.н., доц. О. Ю. Зінченко, доц., к.пед.н. Л.Б. Котлярова.

6.   Розповсюдженість представників роду Fusarium як збудників фітомікозів на території України (The spreading of Fusarium genus representatives as phytomycosis pathogens on the territory of Ukraine).

доповідач - студ. IV курсу біологічного факультету Володимир Кисленко.

Наукові керівники - доц., к.б.н.  Русакова, доц., к.пед.н. Л.Б. Котлярова

XVIII АНГЛОМОВНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ БІОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ "ENGLISH IN TOUCH WITH SCIENCE". 29 квітня 2021 року.